INFOLINKA: 0918 758 353

Profil spoločnosti

Spoločnosť KAMETAL, s.r.o. sa zaoberá komplexnými službami v oblasti výkupu a predaja železného šrotu a farebných kovov.

  • výkup a predaj železného šrotu
  • výkup a predaj farebných kovov
  • výkup papiera
  • výkup autobatérií
  • kompletné likvidácie výškových aj pozemných technologických celkov, strojov a strojárenských zariadení, poľnohospodárskej techniky a pod. 

KAMETAL pôsobí na trhu od roku 1997, pričom v obore nakladania so železným šrotom a kovovým odpadom pôsobil zakladateľ spoločnosti - Václav Kapec už od roku 1991.

Počas nášho dlhoročného pôsobenia sme sa kvalitou služieb a dosiahnutou vysokou spokojnosťou zákazníkov zaradili medzi najstabilnejšie a najetablovanejšie firmy slovenského trhu.

Zrealizovali sme stovky likvidácií výrobných liniek a strojných zariadení a pod. K najväčším objednávateľom patrili TENTO a.s., CHEMKO Strážske, Slovena a.s, Benzinol a.s., Benatech a.s., ex. ZVL Žilina, Auto-komponent, a mnohé iné..

V záujme udržania a zvyšovania kvality služieb neustále rozširujeme našu pôsobnosť a dbáme na neustálu modernizáciu našej techniky, strojov a mechanizácie. Taktiež dbáme na neustále zvyšovanie kvalifikácie personálu, ako aj na individuálny prístup ku kľúčovým dodávateľom či odberateľom.

Pre úspech nášho podnikania je dôležité, aby sa k nám zákazník v budúcnosti vždy vrátil, preto dbáme, aby od nás odchádzal spokojný.

Dodržiavanie dohodnutých termínov, maximálne výkupné ceny, 100% platobná morálka či ohľaduplnosť k životnému prostrediu sú pre nás základnými stavebnými prvkami obchodných vzťahov. Naše služby nielen preto využívajú, ako veľké podniky, tak i bežní občania.