INFOLINKA: 0918 758 353

Výkup, predaj kovov a druhotných surovín

Spoločnosť KAMETAL, s.r.o. sa zaoberá komplexnými službami v oblasti výkupu a predaja železného šrotu a farebných kovov.

  • výkup a predaj železného šrotu
  • výkup a predaj farebných kovov
  • výkup a predaj papiera
  • výkup a predaj autobaterií

Pre úspech nášho podnikania je dôležité, aby sa k nám zákazník v budúcnosti vždy vrátil, preto dbáme, aby od nás odchádzal spokojný.

Aj preto vám už viac ako 20 rokov ponúkame najlepšie výkupné ceny v našom regióne.
 

Spoľahlivý výkup železa za výborné ceny

Postaráme sa o výkup železa, ktoré nebude zbytočne zaberať miesto u vás doma či vo firemnom sklade. Výhodou je, že si zároveň finančne prilepšíte. Naše zberné suroviny majú výhodný cenník. Pravidelne sledujeme aktuálne ceny. Zákazníkom sa usilujeme zakaždým poskytnúť najvýhodnejšie podmienky a najlepšie ceny za výkup železa a ostatných materiálov. Zakladáme si na presnom vážení materiálov. V prípade akýchkoľvek otázok sa môžete obrátiť na našich vyškolených pracovníkov.

Dôležitosť výkupu železa?

Železo nepatrí do komunálneho či iného odpadu – a rozhodne nepatrí do prírody, v ktorej by sa veľmi dlho rozkladalo. Buďte zodpovední voči prírode aj spoločnosti – a v konečnom dôsledku aj voči sebe samému. Rozličné kovové predmety a súčasti po strate svojich úžitkových vlastností a kvalitatívnych parametrov nevyhadzujte do lesa a ani nenechajte zarásť burinou niekde vzadu v záhrade. Odovzdajte ich nám. Výkup železa realizujeme v našej prevádzke Žiline a Kysuckom Novom Meste. Taktiež vykupujeme druhotné suroviny.

Experti na výkup železa

Ak teda vlastníte železo alebo železný šrot, ktorý už doslúžil a neplánujete ho v budúcnosti využívať, využite náš výkup železa. Naši pracovníci vám radi vysvetlia všetko potrebné. K vašej maximálnej spokojnosti zaiste neprispeje len atraktívny cenník za výkup, ale aj profesionálita, precíznosť, flexibilita, korektný prístup a ústretovosť. Nechýba odborné poradenstvo. Svoju činnosť sústreďujeme na výkup autobatérií, papiera a farebných kovov. Dodáme, že naše portfólio služieb dopĺňa likvidácia kovového odpadu. Kontaktujte nás pre viac informácií.